OBCHODNÍ PODMÍNKY

platné od 1.1.2021. Ke stažení v pdf zde.

Kontaktní údaje prodávajícího

PRA-P-OR s.r.o., IČ 26842017, DIČ CZ26842017,
adresa: Orlovská 343/148, 713 00 Ostrava
telefonní kontakty: +420 596 628 776, +420 725 890 513, fax: +420 596 116 229
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
provozní doba kanceláře a skladu: po-pá 7:00 – 15:00


1. Úvodní ustanovení

Tyto obchodní podmínky upravují vzájemná práva a povinnosti mezi prodávajícím a kupujícím vzniklé na základě objednání zboží u firmy PRA-P-OR s.r.o.

2. Způsob objednání

Kupující si může zboží objednat telefonicky u obchodních zástupců, dále na výše uvedených telefonních číslech, a nebo e-mailem, viz. e-mailové adresy uvedené výše.

Objednané zboží expedujeme nejpozději do 2 pracovních dnů prostřednictvím služby DPD nebo GEIS (není-li domluveno jinak).
Minimální objednací množství u rukavic je jedno balení, tedy 6 nebo 12 párů, dle typu zboží.

V případě, že je některá položka aktuálně nedostupná, budou zákazníci informování o možném termínu dodání e-mailem, popř.telefonicky, nedodané zboží bude prodávající po dohodě s kupujícím evidovat v rezervačním systému a jakmile bude zboží dostupné, dodá jej kupujícímu.

3. Změna a storno objednávky
Kupující může objednávku stornovat, případně změnit v den objednání zboží do 13:00, telefonicky a nebo e-mailem. Později lze objednávku změnit nebo zrušit jen po odsouhlasení oběma stranami. Je-li již zboží odeslané/doručené kupujícímu, lze jej vrátit po předchozí domluvě pouze nepoužité, v původním obalu a max. do jednoho měsíce od data nákupu.

4. Reklamace

Reklamace zboží se řídí Reklamačním řádem společnosti PRA-P-OR s.r.o., který je uveden na webových stránkách www.pra-p-or.cz.

5. Cena za zboží a platební podmínky

Cena zboží je určena velkoobchodním ceníkem platným v den přijetí objednávky, pokud nejsou domluveny individuální ceny nebo slevy.

Na základě objednávky je kupujícímu zasláno potvrzení o přijetí objednávky, případně, je-li ten den připraveno zboží k expedici, rovnou faktura k zaslanému zboží.

U nových zákazníků jsou první dva odběry zasílány na dobírku nebo je osobní odběr hrazen v hotovosti. Další objednávky již fakturujeme se splatností do 30 dní od data vystavení.

V případě hotovostní platby nebo při odběru na dobírku je na faktuře účtována sleva 2%.

Pro rychlou platbu do 5ti dní od vystavení faktury platí sleva na zboží 3%, což se nevztahuje na zlevněné zboží nebo na zboží, u kterého má zákazník nastavenou individuální cenu. Slevy a akční ceny platí pouze pro odběratele, kteří nemají závazky vůči firmě PRA-P-OR s.r.o. po lhůtě splatnosti.

6. Přepravné a zasílání faktur

Zboží je kupujícím zasíláno přepravní službou DPD nebo GEIS, v den odeslání zásilky bude kupující informován e-mailem o číslech zásilek.

Není-li dohodnuto jinak, jsou objednávky v hodnotě nad 5.000 CZK bez DPH zasílány bez poštovného. V opačném případě platí kupující přepravné ve výši 85 CZK za každý balík (do 31,5 kg) a 7 EUR pro balíky zasílané na Slovensko (objednávky do 200 eur).

Faktura (daňový doklad) je kupujícímu zasílána v elektronické podobě na e-mail uvedený v objednávce. Do zásilky je vložen dodací list bez cen.

7. Zápůjčky

Zapůjčené zboží, které nebude do 30 dní od vystavení výdejky vráceno na sklad prodávajícího, bude automaticky vyfakturováno.8. Ochrana osobních údajů

Firma Pra-p-or s.r.o. eviduje a používá pouze nezbytné údaje kupujícího: jméno a příjmení/ název firmy, adresa bydliště/sídla firmy, identifikační číslo,

daňové identifikační číslo, adresa elektronické pošty, telefonní číslo. Tyto vaše osobní údaje zpracováváme pouze pro účely realizace práv a povinností

vyplývajících z kupní smlouvy (potvrzení objednávky, posílání faktur, informací a obchodních sdělení) a dále je poskytujeme pouze přepravní společnosti

DPD nnebo GEIS z důvodu bezproblémové dodávky objednaného zboží.

Zpracování Vašich osobních údajů je povoleno zákonem a platí po celou dobu spolupráce s naší společností.

Případný nesouhlas se zpracováním svých osobních údajů můžete kdykoliv bez uvedení důvodů vyjádřit písemně (dopisem, faxem nebo e-mailem)

na následující adrese: PRA-P-OR s.r.o., Orlovská 343/148, Ostrava Heřmanice, 713 00, fax +420 596 116 229, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Prohlášení o ochraně osobních údajů v pdf ZDE.

9
. Závěrečná ustanovení

Prodávající není odpovědný za výběr výrobků, který provedl kupující.

Kupující nabývá vlastnictví ke zboží zaplacením celé kupní ceny zboží.

 

Ostrava, 31.12. 2020

Jana Honová

jednatelka společnosti